סנאצ'ר הינו דף הבית לקהילת הכושר הפונקציונלי בישראל אשר הולכת ומתעצמת בימים אלו. התכנים תפורים ספציפית עבור קהילת מתאמני הקרוספיט בישראל, שאנו מהווים חלק מנה ומעריכים אותה עד מאוד. אנו מאמינים בקהילת המתאמנים בארץ ועל כן באים לשרת את מתאמניה על-ידי מתן במה וחשיפה עבור כל אחד ואחת בענייני הספורט.

קצת היסטוריה

האתר בשמו הקודם היה ידוע כ-"Throwdown Israel" (תנסו להגיד את זה בעברית מהר!). עלינו לאוויר בחודש נובמבר 2013, ולאור הפידבק החיובי התפתחנו לסנאצ'ר – על שם ההנפה (Snatch) מעולם הרמת המשקולות והקרוספיט. אנו מאמינים בלעשות טוב לקהילה שלנו דרך חדשות, מידע ומדיה. ויותר מהכל, אני אישית מאמין בכושר גופני ומכאן לחלק הבא במשוואה:

למה לעשות את זה?

אני אישית חושב שכושר גופני הוא דבר מדהים.

אני חושב שהוא תרוה ששום רופא לא דואג לרשום אותה מספיק, בזמן שהיא עשויה להיות המזור להמון מחלות.

מבדידות, לדיכאון ולניוון וחולשה ובעיות פיזיות אחרות, בספורט שאנחנו עושים, ובדרך בה הוא מוגש – יש פתרון של ממש עבור המון תחלואות ובעיות: יש לנו את הקהילה התומכת, החברים שישאלו למה אתה לא מגיע להתאמן, המאמנים המקצועיים שימנעו ממך להיפצע ויעזרו לך להגיע לתוצאות, וידע בסיסי על כיצד להתאמן נכון בראייה לטווח רחוק, כאשר המטרה בסופו של דבר היא חיים בריאים ככל הניתן. אני מאמין שצורת ההגשה של המנוח "כושר גופני" עבור האוכלוסיה הכוללת החמיצה, ואני מאמין ויודע מניסיון אישי שלהרים משקולות או לרוץ על הליכון בחדר כושר בניתוק מוחלט, לא תדבר לרוב האוכלוסייה, ומכאן שלא תביא לעקביות אצל המתאמן וכפועל יוצא – לא תביא לתוצאות.

תעשיית חדרי הכושר בארץ ובעולם החמיצה, ועכשיו הגיע הזמן למשהו שונה ומשהו טוב. אנחנו מאמינים בקהילה שלנו ובדרך שלנו והמטרה שלנו בסופו של דבר היא לעזור לאנשים להגיע לספורט, דרך הידע המצטבר והאהבה שלנו למה שאנחנו עושים.

תודה על הביקור, מקווים שתהנו!