Register

A password will be e-mailed to you.
[adrotate group="1"]

זהו, תם ונשלם.

סוף השבוע האחרון במוקדמות אליפות העולם נגמר ומאחורינו, פנינו לעבר מדיסון, ויסקונסין לאליפות העולם בקרוספיט שתצא לדרך באוגוסט. כעת אנו יודעים מי כל האתלטים שיעלו גם משלושת האיזורים האחרונים, הנה הם לפניכם.

פסיפיק

היום הראשון בפסיפיק התחיל בצורה מרשימה גם אצל הגברים וגם אצל הנשים, עם הרבה שינויים ותזוזות של ספורטאים. ועם טיה קלייר-טומי, האישה בעלת הכושר הגופני הטוב ביותר ל-2017, היה ברור שאקשן לא יחסר על הרחבה.

גברים

עם המעבר של רוב פורטה לקטגוריית הקבוצות (בהמשך), המקום הראשון על הפודיום נותר מיותם. ג׳יימס ניוברי, מתחרה הפסיפיק הותיק, החליט לקחת על עצמו את האתגר והחליט להשאיר אבק על הרחבה לשאר המתחרים. עם שלושה ניצחונות בשלושה אימונים, ועם המקום הכי ״גרוע״ במקום ה-9 באימון השלישי, ניוברי הבטיח את מקומו על הפודיום, על הדרך הוא קבע גם את ה-Event Record החדש לאימון הרביעי עם זמן מטורף של 5:36 דקות. קאמבק השנה באיזור זה, שייך לקאן פורטר, אחרי שפספס שנה שעברה את הכרטיס לגיימס מהמקום השביעי, השנה, פורטר סיפר שעשה הרבה מאוד שינויים בחיים שלו ובעיקר חזר להנות מלהתאמן. הוא סיפר שברגע ששחרר קצת את הלחץ, וחזר להנות להתאמן ולאמן, חזרו גם ההישגים.

 1. ג׳יימס ניוברי
 2. דין לינדר – לייטון
 3. קאן פורטר
 4. רויס דיון
 5. זיק גרוב

נשים

אולי התחרות האיזורית הכי קשה השנה, עם האלופה של 2017 (טיה קלייר טומי), ומקום שני מהפודיום של 2017 (קארה סאונדרס), האוסטרליות באו להלחם. את האימון הראשון טומי לקחה בקלילות ובלי הרבה מאמץ. ההפתעה הגיעה ממאדי סטוארט שהצליחה להגיע שלישית באימון ולקטוף 88 נקודות. קארה סונדרס לא רחוק מאחור ותפסה את המקום הרביעי באימון. כשאומרים קארה סונדרס – אומרים בארבל, והאימון הרביעי היה בדיוק מה שהיא הייתה צריכה כדי להתחיל לרדוף אחרי האלופה, במהלכו גם קבעה את ה-Event Record החדש לאימון עם זמן של 5:49. לצערה של סונדרס זה לא הספיק, והיא סיימה את התחרות בהפרש יחסית קטן של 30 נקודות מטומי, ששברה לקארה את רצף הניצחונות בתחרות האיזורית מהשנים האחרונות.

 1. טיה קלייר – טומי
 2. קארה סונדרס
 3. ג׳סטין בית׳
 4. קורטני היילי
 5. מדלן סטוארט

Congratulations to the qualifiers from the 2018 Reebok CrossFit Pacific Regional: – 1. Tia-Clair Toomey (@tiaclair1)???????? 2. Kara Saunders (@karawebb1)???????? 3. Justine Beath (@justinebeath)???????? 4. Courtney Haley (@courtney.haley)???????? 5. Madeline Sturt (@maddiesturt)???????? – MEN 1. James Newbury (@jamesnewbury)???????? 2. Dean Linder-Leighton (@thenotoriousdll)???????? 3. Khan Porter (@iamkhanporter)???????? 4. Royce Dunne (@roycey_boy) ???????? 5. Zeke Grove (@zekegrove) ???????? – TEAMS 1. @reebokcrossfitfrankston ???????? 2. @schwartzs.crossfit.melbourne ???????? 3. @crossfit121 ???????? 4. @crossfitathletic ???????? 5. @crossfit_east_tamaki ???????? – Thank you to the many volunteers and staff who helped make the Pacific Regional possible. – #PacificRegional | #CrossFit | #CrossFitRegionals | #GamesBound | ???? @tomcampitelli | ???? @drewbadoo | @roguefitness | @reebok | @trifectasystem | @fitaid | @rocktape | @airrosti

A post shared by The CrossFit Games (@crossfitgames) on

קבוצות

אי אפשר להגיד שזו הפתעה גדולה, רוב פורטה שהחליט לסיים את קריירת היחידים שלו ולעבור להוביל את קבוצת המועדון שלו, בהחלט מספק את הסחרה. אם שלושה ניצחונות באימונים השני, החמישי והשישי, הם כבשו את הפודיום על המקום הראשון.

 1. Reebok CrossFit Frankston
 2. Schwartzs CrossFit Melbourne
 3. CrossFit 121
 4. CrossFit Athletic
 5. CrossFit East Tamaki

@reebokcrossfitfrankston entered Day 3 in first place and clearly want to stay there. – In Event 5, the pair of women—@sara_jane1111 and @madisontattt—took a comfortable lead to start. Then it was time for @rob_forte and @jaycrouch_ to go to work. They flew through the 20 rope climbs, and when they got to the snatches, the crowd erupted. – With only seven teams finishing this event in the last two weeks, Forte—who has been to the Games as an individual seven times, the most of any Australian athlete—gave it his all to finish the workout, ending up just two reps short and winning the event. – “I was trying to do it for you guys,” he said to the crowd. – #PacificRegional | #CrossFit | #CrossFitRegionals | ???? @daniel.a.snaps | ???? @rossfortephotography

A post shared by The CrossFit Games (@crossfitgames) on

מרידיאן

התחרות האיזורית בחלק הזה הפכה להיות סוג של Wild Card: מצד אחד יש כמה שמות גדולים וותיקים, אבל הכל נפתח ברגע שהנורדים עברו לאירופה, מה שהשאיר את כולנו על קצה המושב ובעיקר הבטיח הרבה מהפכים במהלך כל הסוף שבוע הזה. ואפילו היה רגע משמח, כשבן זוגה של ג׳ני לרוביה מקבוצת קנאריאס קרוספיט, ירד על ברך אחת והציע לה נישואין, אם הייתם במתח – היא אמרה ״כן״.

דיווחנו על המרידיאן מקרוב, להלן הסיכומים שלנו:

יום 3

יום 2 

יום 1

גברים

ראסמוס אנדרסון (בן זוג של לורן פישר) הדני, שמתאמן באיחוד האמירויות, הבטיח לעצמו שיחזור, אחרי שפספס את הגיימס ב-2017. והוא עמד בהבטחתו. בדרך כלל, המרידיאן היה מעניין יותר דווקא בקטגוריית הנשים, אך השנה עם סימונס, אנדרסון ואסלינגר, התחרות הייתה הרבה יותר מעניינת ואינטנסיבית דווקא בקטגוריית הגברים. הם החליפו ביניהם את הדירוג על המקום הראשון כמעט אחרי כל אימון.

 1. ראסמוס אנדרסון
 2. אליוט סימונס
 3. לוקאס אסלינגר
 4. ווילי ג׳ורג׳ז

נשים

עם המעבר של לורן פישר למרידיאן, התחרות בעצם הפכה לקרב שארך כל הסוף-שבוע, בינה לבין ג'יימי גרין, על המקום הראשון. שני המקומות האחרונים והנותרים לגיימס נותרו אלו שיש להלחם עליהם, והמלחמה הייתה עיקשת בין אלסיה ג׳וי וסטפני צ׳ונג שבסופו של דבר קולו של חוד נפל על Tie Break כי הן סיימו את התחרות באותו ניקוד.

 1. ג׳יימי גרין
 2. לורן פישר
 3. אודורן אייק גילפדוטיר
 4.  סטפני צ׳ונג

קבוצות

עם עזיבת הקבוצות הנורדיות, כל המשחק השתנה. כפי שדיווחנו לכם על הישראלים במהלך שלושת הימים הללו, המיקומים השתנו אחרי כל יום בצורה חדה. הקבוצה שהצליחה לשמור על עקביות מסוימת הייתה קרוספיט WolfPack שניצחו את שלושת האימונם הראשונים, אבל משהו בתקשורת ביניהם לא עבד באימון הרביעי עם התולעת הידועה לשמצה, את האימון הרביעי הם סיימו במקום ה-13 שהפיל אותם בתום היום השני למקום השלישי.

 1. CF Riviera Team
 2. Cape CrossFit Wolfpack
 3. CrossFit Valley Road
 4. CrossFit Norte Rednodela

אטלנטיק

בתחרות האיזורית שבאטלנטיק בארה״ב הייתה נוכחות מרשימה במיוחד של מועדון אחד ספציפי: קרוספיט קריפטון, ששייך למשפחת סמית׳ ושלח את שלושת האחים: בן, אלק ודיין להתחרות ביחידים. עוד בנמצא – השותף שלהם, אדם קלינק, שאת היום הראשון סיים בטופ הלידרדבורד במקום הראשון. ועם הרשימה הארוכה הזו לא מספיקה: הם שלחו גם קבוצה לגיימס.

גברים

עם שמות גדולים ומנוסים כמו נואה אולסן, טראוויס מאייר ושלישיית האחים סמית׳, התחרות באיזור זה הייתה אולי בין הקשות מכל האיזורים. ההתחלה המקרטעת הייתה שייכת לנואה אולסן, שמצא את עצמו הרחק מחוץ לטופ 5. אבל אם תתנו לאולסן מוט, הוא מהר מאוד יטפס חזרה לטופ. הפתעת היום הראשון הייתה של אדם קלינק, השותף של בן סמית׳ בקרוספיט קריפטון, שניצח את שני האימונים הראשונים ביום הראשון בצורה מאוד מפתיעה. את התחרות הוא סיים במקום ה-7, רחוק רק ב-80 נקודות מלתפוס את הכרטיס לגיימס. גם טראוויס מאייר הותיק לא הצליח להכנס השנה וינסה שוב בשנה הבאה. כרגיל, הקאמבק של התחרות האיזורית באטלנטי, שייך לבן סמית׳ שזו תהיה הפעם העשירית שלו ברציפות בגיימס.

 1. נואה אולסן
 2. ג׳ון קולטי
 3. בן סמית׳
 4. אלק סמית׳
 5. אית׳ן הלביג

Now. What is @bsmit13 thinking?

A post shared by The CrossFit Games (@crossfitgames) on

נשים

היום הראשון לא הלך כל כך טוב לאמילי ברידג׳רס הותיקהעם סיום של האימון הראשון במקום ה-19.  לזכותה ייאמר, שהיא התחרתה במהלך הסופ״ש עם בוהן שבורה, משהו שיכול להקשות באימונים כמו הטריפל 3. יחד עם זאת, הפציעה הזו לא מנעה ממנה לקבוע שני Event Records. המגנה על התואר משנה שעברה, קסידי לאנס – מקוורת׳ר, התחילה לא רע כשהיא נכנסה ליום השני מהמקום השני ונשארה בטופ לאורך כל הסופ״ש והצליחה להגן על התואר שלה משנה שעברה.

 1. קסידי לאנס – מקוורת׳ר
 2. אמילי ברידג׳רס
 3. מקנזי ריילי
 4. וויטני גלין
 5. פייג׳ סמנזה

קבוצות

בקבוצות הקרב היה עיקש לא פחות, מי ששמרה על ההובלה לאורך כל הסופ״ש עם שלושה ניצחונות באימון השני, הרביעי והשישי הייתה הקבוצה של Team Soul. אבל, כמו תמיד, הקרב על המקום החמישי הוא הקשה ביותר ולאורך כל התחרות שתי קבוצות החליפו ביניהן את המקום הזה, Trainink Think Tank והקבוצה שעלתה לגיימס Hustlehard CrossFit.

 1. Team Soul
 2. Raw Training
 3. CrossFit Balance
 4. Dwala rangers
 5. Hustlehard CrossFit

נתראה בסיקור שלנו למשחקי הקרוספיט 2018, שיתקיימו מהראשון עד השישי לאוגוסט.

תגובות

יש לכם מה להוסיף?

X