Register

A password will be e-mailed to you.
[adrotate group="1"]

התחרויות האיזוריות החלו ובסוף השבוע הנוכחי יש לנו שלושה איזורים שנהנים מכל האימונים הזדוניים של קאסטרו לעונה. אז מי הם האתלטים שכדאי לשים עליהם עין בימים הקרובים?

אירופה

גברים

ההפתעות אחרי היום הראשון, מגיעות דווקא מכיוון רוסיה, המקום הראשון והמקום החמישי בהתאמה נסגרים על ידי מתחרים רוסים. להבהרת רמת התחרותיות השנה, גודמנדסון ואגידיוס ששניהם הגיעו לגיימס שנה שעברה נמצאים הרחק מהחמישיה הפותחת. גודמנדסון, מדורג בתום היום הראשון במקום ה-18 ואגידיוס במקום השמיני.

רומן חרניקוב

בן ה-23 מגיע השנה כרוח סערה ומערבל לנו את הלידרבורד. עם שנתיים באמתחתו כמתחרה קרוספיט, עשה קפיצת מדרגה משמעותית. בשנה הראשונה שלו באופן, הוא סיים במקום ב-793 הכללי וה-111 באירופה. השנה, הוא נכנס לריג׳יונלס מהמקום ה-134 הכללי, וה-17 באירופה, שיפור מדהים לכל הדעות. את האימון הראשון ה – Triple 3, הוא סיים במקום השני, ואת האימון השני ״לינדה״ הוא סיים במקום השלישי. אנחנו כבר יודעים, שגם אם אתלט לא מנצח את כל המקצים, עצם הימצאותו בטופ חמש בסיום כל אימון, מבטיח לו את כרטיס הכניסה המיוחל לאליפות העולם.

Хах, и я там есть! Все больше и больше фанатов )) Regrann from @crossfitgames – After the 2017 season, regional lines were redrawn and Europe Regional is back! Now the stage is set in Berlin, for a massive showdown between champions, local fan favorites and new-comers looking to make their mark. The Veledrom will be packed! Only a few Friday tickets remain. – Here is a quick preview of some of the top athletes and teams to watch: – WOMEN- @anniethorisdottir ????????, @holtekristin ????????, @sarasigmunds ????????, @laurahorvaht ????????, @mcquaid175, @charlottespence11 ????????, @gabimiga ????????, @bjorkodins ????????, @thurihelgadottir ????????, @steph_dekker ????????, @laurafaulkner22 ????????, @emm_cf ????????, @solsigurdardottir ???????? – MEN- @bk_gudmundsson ????????, @frederikaegidius????????, @hogberglukas ????????, @mountainman_CF ????????, @andrey_ganin83 ????????, @giorgos_karavis ????????, @mitch_adamsz ????????, @alex_kotoulas ???????? and more – TEAMS- @gym_puntuit, @crossfiteastkilbride, @crossfitaorta, @crossfitfaction, @crossfitnottinghamltd, @crossfitfabriken, @soyuzcrossfit, @teamcfnordic, @crossfitnordvest sending two teams, @crossfitsolid and more… – Who are you coming out to watch? Friday-only tickets are still available at Games.CrossFit.com or through the link in bio. #RoadtoRegionals #CrossFitGames #CrossFit – #regrann

A post shared by Andrey Ganin (@andrey_ganin83) on

אנדריי גנין

עם ניסיון לא מועט מקטגוריית הקבוצות, ב-2014-2015 התחרה עם הקבוצה של CrossFit Idol. כבר כמה שנים שהוא מנסה להתברג ליחידים, אך הוא אינו עקבי. בשנת 2016 הצליח לסיים את האופן במקום ה-18 הכללי, מקום שישי באירופה ובמקום הראשון ברוסיה והגיע להתחרות בריג׳יונלס במרידיאן שם סיים במקום ה-9. ב-2017 הייתה לו נפילה למקום ה-27 הכללי ואפילו לא הגיע להתחרות בריג׳יונלס. השנה הוא הגיע רעב מאוד, ולאחר שני אימונים הוא מדורג כרגע במקום החמישי, עם מקום שני באימון הראשון ושלישי באימון השני.

נשים

A post shared by Gabriela Migała (@gabimiga) on

גבריאלה מיגלה

בת ה-19 מפולין. סיימה את ה – Triple 3, בזמן של 40:15 דקות. ב-2016 התחרתה בגיימס בקטגוריית הנערות 16-17 וסיימה במקום השלישי על הפודיום. היא הייתה מאוד עקבית לאורך השנים והמשיכה להתקדם ולמרות ששנה שעברה סיימה את האופן במקום ה-488 הכללי, השנה כבר לא השאירה ספק ונכנסה לתחרות מהמקום ה-30 הכללי והחמישי באירופה.

קמילה סלומונסון הלמן

קמילה בת ה-27 משוודיה, מתסכלת פנימה מהמקום השישי לתוך הבועה של החמישיה הפותחת בתום היום הראשון. היא מזגזגת כבר כמה שנים בין יחידים לקבוצות ואסור להתעלם ממנה. בשנתיים האחרונות היא מדורגת במקום הראשון, האישה בעלת הכושר הגופני הטוב ביותר בשוודיה, ב-2016 התחרתה עם CrossFit Opex במרידיאן איתם גם לקחה את המקום הראשון וזכתה בכרטיס לגיימס בהמשך של אותה שנה, בה הם סיימו את התחרות במקום השישי. לתחרות השנה, היא נכנסת מהמקום השמיני באירופה וה-51 הכללי בעולם.

דרום ארצות הברית

גברים

שון סוויני

הקאובוי המזוהה עם הכובע מנוואדה, חוזר השנה לתת פייט לטומי וינאס. ב-2016 הגיע להתחרות בגיימס שם לקח את המקום ה-30. ב-2017 התברג לריג׳יונלס אך היה צריך לפרוש בעקבות פציעה. השנה הוא חוזר רעב מתמיד לזכות באחד המקומות בטופ חמש לגיימס. עם שני האימונים הראשונים מאחורינו הוא מדורג כרגע במקום הראשון באיזור.

נשים

היום הראשון מאחורינו ודווקא השמות הגדולים נמצאים כרגע מחוץ למישיה הפותחת, קמיל לבלנק בזינה, האלופה לשעבר מדורגת כרגע עם כניסתה ליום השני במקום התשיעי וטניל בורליין שעשתה גלים גדולים בגיימס ב-2017, מדורגת כרגע במקום השמיני.

A post shared by Margaux Alvarez (@321gaux) on

מרגו אלוורז

עברה השנה בין איזורים מקליפורניה לדרום בעקבות עסקי היין של משפחתה. המתחרה הותיקה לא הצליחה להעפיל לגיימס שנה שעברה, ואולי השנה עם שינוי מקום משתנה גם המזל? עם שני מקומות שניים באימונים הראשונים של היום הראשון היא מתחילה את היום השני לתחרות במקום הראשון עליו תצטרך להלחם קשה עם בורליין, גו׳נסון, לבלנק בזינה ועוד גדולות אחרות.

בת׳אני שדבורן

גם היא סוג של Wild Card השנה. אחרי שנה שהייתה קשה מאוד בחייה האישיים, שדבורן בת ה-24 חוזרת רעבה לרחבה כדי לזכות לראשונה בכרטיס לגיימס. מתחרת הריג׳יונלס הותיקה חשפה את סיפורה האישי בסרטון של קרוספיט Road To The Games, ניכר שהיא עשתה שינויים גדולים ומבורכים גם בשגרת האימונים שלה.

מזרח ארצות הברית

גברים

בקטגוריית הגברים נפערו כמה חורים מאוד גדולים, כשהמרכזי בהם הוא האלוף מאט פרייזר שעבר להתחרות בתחרות האיזורית של מרכז ארה״ב. פטריק ולנר, מקום שלישי בגיימס בשנתיים האחרונות, נמצא כרגע במקום הראשון עם הפרש של 12 נקודות סך הכל מהמקום השני.

A post shared by Craig Kenney (@ckenney34) on

קרייג קני

בן ה-31, מתחרה הגיימס מ-2011 לא הצליח לשחזר את ההצלחה עד כה, ובשנתיים האחרונות אף לא הצליח להעפיל לריג׳יונלס.  בתום היום הראשון, הוא מדורג בקום במקום השני, כשהוא בצורה עקבית מסיים את שני האימונים בתוך הטופ עשר. הוא ניצח את האימון ״טריפל 3״  בזמן של 36:23 ולקח את המקום הראשון, ואת ״לינדה״ במקום השביעי.

A post shared by Daniel Viger (@danimal3518) on

דניאל ויגר

הקנדי בן ה-23, מתחרה באופן משנת 2013, עם שתי הופעות בריג׳יונלס באמתחתו מ-2014 ו-2016. גם הוא מצליח להיות עקבי ומסיים את שני האימונים בתוך הטופ 10, במקום השביעי והשמיני בהתאמה.

נשים

בתחרות במזרח המלחמה תמיד עקובה מדם, עם האלופה לשעבר דייוידסדוטיר וכמה אמזונות כמו קארי פירס וקרול – אן ריסן – טיבו, ל- 37 הנשים האחרות על המגרש, נותר להלחם רק על שני מקומות בתקווה להעפיל לקרוספיט גיימס.

אשלי קורנל

בת ה-33 מרוד איילנד, מגיעה עם ניסיון תחרותי קבוצתי עם קבוצת אושן סטייט, איתן התחרתה בשנים 2015-2016. היא סיימה את ה – Triple 3 במקום החמישי וכרגע מביטה למעלה כדי לנסות להבטיח את מקומה בהמשך. אמנם עם עוד שני ימי תחרות מלאים לפנינו, היא מוכיחה שהיא בא לתת עבודה על הרחבה.

דני הוראן

המתחרה הותיקה, תנסה השנה לזכות שוב בכרטיס לגיימס. שנה שעברה הצליחה לאחר שבשנים 2015-2016 פספסה כל פעם בקצת. כרגע ממוקמת במקום החמישי עם תחילת היום השני והיא צריכה להלחם בעיקר בעצמה כדי להשאר בטופ חמש. בעבר, סיפרה שהבעיה הכי גדולה שלה זו היא נגד עצמה. התפנית הגיעה אצלה כשהיא הבינה שהיא במצב של Over Training והחליטה לעשות שינוי בשגרת האימונים שלה. היא מעידה שהיא כבר לא מבלה שעות באימונים ומשקיעה יותר זמן בהתאוששות ועבודה מנטלית.

תגובות

יש לכם מה להוסיף?

X