Register

A password will be e-mailed to you.
[adrotate group="1"]

ההאנגר של קרוספיט השרון-פולג התחיל להתמלא בשישי שעבר בצופים שבאו כדי לראות את האירוע הראשון של העונה: The Snatcher Invitational – The Battle at 17.1, בו התחרו כמה מהאתלטים המובילים בארץ, וגם כמה משתתפים מהקהל.

בילדוסולה vs. בן דוד

הקרב הראשון היה בין אסי בילדוסולה, אלוף ישראל לשנת 2014, לבין דוד בן דוד מקרוספיט הדר יוסף ו-White City. הראשון מביניהם לסיים את הסנאצ'ים עם הדאמבל היה בילדוסולה, שהחל לפתוח פער קטן אל מול בן דוד, שעבד בריכוז מופתי ורגוע. בילדוסולה המיך ושמר על הפער הזה, והיה הראשון לסיים את הסט של ה-20 סנאצ'ים והתקדם לסיבוב השלישי בתוך פחות משלוש וחצי דקות אל תוך האימון. בן דוד בעקבותיו, בפער קל של 20 שניות, נכנס אף הוא לסיבוב השלישי.

נמרוד קבלה, המנחה האירוע, קורא לקהל לעודד את בן דוד, שבאותו הזמן בדיוק פסל חזרה בברפי בוקס ג'אמפ אובר. במקביל, בילדוסולה החל להניע את הדאמבל בסיבוב של הארבעים. בן דוד מסיים את הברפיז ומוריד חולצה, לקול שריקות מהקהל, ומתחיל לעבוד עם הדאמבל כשהשעון מראה שבע דקות אל תוך האימון.

כדקה וחצי לאחר מכן, לראשונה מהרגע שנכנס לזירה, בילדוסולה עצר באמצע הסט כדי לנער ידיים ורגליים. הוא מאט מעט את הקצב, אבל לא עוצר. הוא עובר לברפי בוקס ג'אמפ אובר, אבל באחת הקפיצות הוא מפספס את הארגז ומתהפך. הוא נופל לפניו, אך מתאושש במהרה וקם על רגליו. בן דוד מנצל את ההזדמנות כדי לסגור ממנו את הפער, אבל גם הוא כמעט ומתהפך. ניכר שהעייפות משפיעה על שניהם, והקפיצות נהיו פחות בטוחות משהיו בהתחלה.

בילדוסולה נכנס לסיבוב החמישי והאחרון, והקהל קורא בשמו. "אסי, אסי, אסי, אסי". בן דוד מצמצם את הפער ונכנס לחזרה האחרון של הברפיז בסיבוב הרביעי, אך בילדוסולה מגביר בעוד שבן דוד נשאר באותו קצב אחיד. שניהם מניעים את הסנאצ'ים בכח, ובן דוד עוצם את עיניו ועובד. הם צמודים, כמעט מסונכרנים. בן דוד רק מספר בודד של חזרות מאחוריו, אבל היה זה בילדוסולה שיצא עם ידו על העליונה – וסיים את האימון תוך 14:22.

בלזדה vs. סיני

לקרב השני התאספו בקהל דמויות לא שגרתיות בתחרויות קרוספיט, ואת השורה הראשונה לקחו מספר ילדים ומבוגרים. חלקם היו ילדיהם והוריהם של המתחרות שלקחו את הבמה: דניאלה סיני ושימי בלזדה, המאסטריות מקרוספיט השרון, שהולכות להתנסות ברגעים אלה באימון האופן הרשמי הראשון שלהן.

הן שתיהן מתחילות את האימון צמודות, מסיימות את הסנאצ'ים באותו הזמן, ועוברות לבוקס ביחד. הילדים מעודדים אותן מהצד, ומניפים שלטים שעליהם כתוב "אמא האלופה". סיני מובילה על בלזדה בחזרה בודדת במעבר לסיבוב השני. היא גם הראשונה לסיים את 20 החזרות ולעבור לברפיז. למרות זאת, בלזדה עובדת בשיטתיות ולא עוצרת. קבלה לוקח את המיקרופון ונותן לבת של בלזדה לאחל לה בהצלחה.

סיני חוזרת לדאמבל לסיבוב של ה-40 כשהשעון מראה 11:36, אך בלזדה עדיין לא סיימה את 30 החזרות הקודמות. היא פוסלת חזרה לקראת סוף הסיבוב, אך כ-13 דקות לתוך האימון היא נכנסת לברפיז בסיבוב השלישי. המאמן שלה, רון אלמוסני, צועק לה להוריד את הקצב.

אך סיני פשוט לא עוצרת. הקהל משתולל ובלזדה מרימה עצמה בברפיז של הסיבוב הרביעי. היא מסיימת ועוברת לסנאצ'ים. סיני כבר הייתה שם לפניה, וקבלה מודיע שכולם סופרים לאחור עשר שניות לסיום. הקהל משתגע וסופר איתו. האימון נגמר והמשפחות מחבקות את שתי המאסטריות.

גרינקר vs. ליאור

הקרב השלישי שכולם חיכו לו היה הקרב בין אדם גרינקר מדר יוסף לבין גיל ליאור מקרוספיט TLV. ליאור היה הראשון מביניהם להגיע לברפיז, אבל גרינקר היה רק שתי חזרות מאחוריו ובמהרה גנב את ההובלה.

גרינקר היה הראשון לסנאצ'ים, אבל ליאור הניע אותם מהר יותר, מחליף ידיים מיד לאחר הנחת הדאמבל על הרצפה. ליאור צמוד לגרינקר, אבל גרינקר היה הראשון להתקדם לברפיז בסיבוב השני. הם זהים, במרחק של חזרה או שתיים בודדות ביניהם.

גרינקר מתחיל להניע את הדאמבל בסיבוב של ה-30 תוך 3 וחצי דקות אל תוך האימון, ליאור ישירות בעקבותיו. העבודה שלהם מסונכרנת כמעט, אך גרינקר מצליח ליצור פער ולהוביל שוב. זה לא בהרבה, רק 3 חרות, אבל הוא הראשון לפתוח את הסיבוב הרביעי בתוך פחות מ-6 דקות. ליאור צמוד לזנב שלו, ושומר על הפער הקטן הזה בדיוק כמו שהוא. גרינקר מאדים ומזיע, אבל ההובלה היא שלו. הוא מסיים את 40 החזרות תוך 7:55, והוא מצליח להגדיל את הפער ל-6 חזרות.

אך ליאור מצליח בכל זאת להריץ את הברפיז שלו ומקטין את הפער לשלוש חזרות ביניהם. שניהם פשוט לא עוצרים. גרינקר מסיים את הברפיז ורוצה לקחת רגע לנוח, אבל בן דוד והצוות שלו מהדר יוסף צועקים לו להגיע לדאמבל.

הפער ביניהם כמעט ולא קיים בשלב הזה. עשר דקות אל תוך האימון ושניהם באמצע הסיבוב האחרון. גרינקר מגביר את הקצב בסנאצ'ים אל מול ליאור שנאלץ לאט. נראה שהוא כמעט בכשל שריר ולוחץ כל חזרה באיטיות. גרינקר מעלה הילוך, וכל האולם צועק לשניהם. חבריו של ליאור מ-TLV דופקים על הרצפה לפניו.

11:57 וגרינקר בברפיז וממשיך להעלות מהירות. 15 חזרות אחרונות והוא מסיים. גיל מצטרף אליו ומשחק איתו תופסת, הפער ביניהם עומד על חזרות בודדות. גרינקר נלחם, אך פוסל חזרה ברגע מכריע. ליאור מנצל את ההזדמנות, וסיים את הברפיז והאימון לפניו. 13:19. גרינקר מתעשת, ומסיים במהרה תוך 13:30.


 

באותה נשימה נבקש להודות לנותני החסות שלנו:

קרוספיט השרון פולג
CarbonGrip
WodProof

פספסתם את האירוע? לא נורא! תוכלו לבוא להנות איתנו באימון 17.3.

תגובות

יש לכם מה להוסיף?

X